Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tlakový Holter. Co znamená pojem Tlakový Holter z kategorie Lékařství?

Co je to Tlakový Holter? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tlakový Holter?

Tlakový Holter je přístroj k potvrzení diagnózy vysokého tlaku. S jeho pomocí se také kontroluje účinnost léčby. Vyšetřovací metoda s pomocí tlakového Holtru je založena na zaznamenávání tlaku v pravidelných intervalech po celý den i noc.
Tento způsob vyšetření nezávisí na pacientově vědomí, takže výsledek není ovlivněn psychikou pacienta. Tlak je měřen nafukováním manžety tonometru, které probíhá samovolně. Manžeta je umístěna na paži, automatický tlakoměr se nachází v pouzdře na opasku.

Význam slova, termín, co je to Tlakový Holter? Definice odborného termínu, slova Tlakový Holter. Co znamená pojem Tlakový Holter z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tlakový Holter sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tlakový Holter patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, informace, význam slova, Lékařství, synonymum, definice, pojem, slovo, přesný výraz, termín, co to je, heslo, Lékařství, Tlakový Holter, Tlakový Holter

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tlakový Holter? resp. co označuje slovo Tlakový Holter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tlakový Holter, odpověď na dotaz co je to Tlakový Holter?. Víte např. kdo to je Tina Turner? Znáte a víte kdo je Pokrytec? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Tlakový Holter hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.