Co je to?
Definice odborného termínu, slova Toaletní voda. Co znamená pojem Toaletní voda z kategorie Různé?

Co je to Toaletní voda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Toaletní voda?

Toaletní voda je druh parfému, který obsahuje 6 – 12 % vonných látek. Označuje se zkratkou EDT – Eau de Toilette. Toaletní voda obsahuje esenciální oleje, líh a další aromatické příměsi. Vydává zvláštní vůni, která má být lidem příjemná a vyvolává určité pocity. Může být použita i k přehlušení pachů.
Toaletní voda se aplikuje na místa, která jsou dostatečně prokrvená, její použití na oblečení může být problematické, hrozí poškození oděvu.

Význam slova, termín, co je to Toaletní voda? Definice odborného termínu, slova Toaletní voda. Co znamená pojem Toaletní voda z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Toaletní voda se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Toaletní voda patří do kategorie Různé

Klíčová slova: přesný výraz, informace, popis, termín, význam slova, definice, formulace, wiki, Různé, Toaletní voda, vysvětlení, pojem, synonymum, význam pojmu, slovo, co znamená

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Toaletní voda? resp. co přesně znamená slovo Toaletní voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Toaletní voda, odpověď na dotaz co je to Toaletní voda?. Víte např. kdo to je Zoroastrián? Znáte a víte kdo je Makléř? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.