Co je to?
Odborný výraz, definice slova Maligní. Co znamená pojem Maligní z kategorie Lékařství?

Co je to Maligní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Maligní?

Maligní čili zlý nebo zhoubný je označení, používané především pro druh nádoru. Maligní nádor je invazivní, rychle rostoucí a ničící okolní tkáně. Většinou metastázuje, zavléká nádorové buňky do jiných částí těla, kde se pak vytvoří nový nádor. Postupně se tak – nejčastěji krevním řečištěm nebo lymfatickou cestou – rozšíří do celého těla.
Maligní nádor lze rozeznat z odebrané tkáně při histologickém vyšetření.

Význam slova, termín, co je to Maligní? Odborný výraz, definice slova Maligní. Co znamená pojem Maligní z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Maligní je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, Maligní, význam, co znamená, termín, Lékařství, vysvětlení, Lékařství, Maligní, definice, slovo, slovník, co to je, význam slova, wiki, informace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Maligní? resp. co přesně označuje termín Maligní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maligní, odpověď na dotaz co je to Maligní?. Víte např. kdo to je Sandman? Znáte a víte kdo je Ožrala? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..