Co je to?
Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Semifinále?

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.

Význam slova, termín, co je to Semifinále? Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Semifinále s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Semifinále se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, formulace, význam pojmu, heslo, přesný význam, význam slova, definice, informace, přesný výraz, slovník, pojem, co znamená, Semifinále, Semifinále, Sport, Sport

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Semifinále? resp. co se skrývá pod slovem Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Smažka? Znáte a víte kdo je Mahdí? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.