Co je to?
Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Co to je Ripple? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ripple?

Ripple je název kryptoměny a také platební sítě, v níž je tento způsob platby možno použít. Jde o celosvětový otevřený software, díky němuž je možno posílat peníze okamžitě a bez poplatků. Ripple umožňuje měnit kryptoměnu za tradiční finance, někdy i za komodity.
Síť funguje online od roku 2012. odlišuje se od klasických kryptoměn, protože nečiní rozdíl mezi klasickými penězi a kryptoměnami.

Význam slova, termín, co je to Ripple? Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ripple se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, wiki, Internet, slovník, termín, informace, co znamená, přesný výraz, Ripple, co to je, slovo, definice, heslo, význam, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Ripple? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ripple? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ripple, odpověď na dotaz co je to Ripple?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Roman Šebrle? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.