Co je to?
Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Překlenovací úvěr? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Překlenovací úvěr?

Překlenovací úvěr je úvěr, který může klient získat tehdy, když nesplní podmínky pro poskytnutí řádného úvěru ze stavebního spoření, ale potřebuje úvěr až ve výši cílové částky. Překlenovací úvěr se čerpá zvláštním způsobem – klient nejdříve platí pouze úroky a současně spoří na vkladový účet do doby získání nároku na řádný úvěr ze stavebního spoření. Výhodou je možnost odečítat si uhrazené úroky z úvěru ze stavebního spoření od daňového základu.

Význam slova, termín, co je to Překlenovací úvěr? Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Překlenovací úvěr? Potom se o definici podělte s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Překlenovací úvěr se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam, pojem, význam pojmu, vysvětlení, Bankovnictví, popis, synonymum, heslo, co to je, Bankovnictví, slovník, informace, Překlenovací úvěr, termín, slovo, přesný význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Překlenovací úvěr? resp. co označuje slovo Překlenovací úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překlenovací úvěr, odpověď na dotaz co je to Překlenovací úvěr?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Tomáš Drahoňovský? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?