Co je to?
Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Překlenovací úvěr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Překlenovací úvěr?

Překlenovací úvěr je úvěr, který může klient získat tehdy, když nesplní podmínky pro poskytnutí řádného úvěru ze stavebního spoření, ale potřebuje úvěr až ve výši cílové částky. Překlenovací úvěr se čerpá zvláštním způsobem – klient nejdříve platí pouze úroky a současně spoří na vkladový účet do doby získání nároku na řádný úvěr ze stavebního spoření. Výhodou je možnost odečítat si uhrazené úroky z úvěru ze stavebního spoření od daňového základu.

Význam slova, termín, co je to Překlenovací úvěr? Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Překlenovací úvěr s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Překlenovací úvěr se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: Překlenovací úvěr, význam slova, termín, synonymum, informace, co znamená, slovo, význam, slovník, wiki, definice, Bankovnictví, přesný význam, popis, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Překlenovací úvěr? resp. co to je Překlenovací úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překlenovací úvěr, odpověď na dotaz co je to Překlenovací úvěr?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Alchymista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?