Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Co to je Login? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Login?

Registrace a následné přihlášení na nově vzniklý účet na internetových stránkách má i své specifické pojmenování, s nímž se v běžné praxi setkal snad každý z nás. Právě proces přihlašování k účtu za pomoci zvoleného uživatelského jména a hesla se nazývá login. Login představuje obdobu vašeho jména ve virtuálním světě.

Význam slova, termín, co je to Login? Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Login s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Login se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam, definice, co znamená, Počítače, popis, synonymum, vysvětlení, slovo, Login, Počítače, wiki, význam pojmu, význam slova, slovník, přesný význam, přesný výraz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Login? resp. co se přesně ukrývá za slovem Login? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Login, odpověď na dotaz co je to Login?. Víte např. kdo to je Robert Záruba? Znáte a víte kdo je Neteř? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?