Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Co to je Login? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Login?

Registrace a následné přihlášení na nově vzniklý účet na internetových stránkách má i své specifické pojmenování, s nímž se v běžné praxi setkal snad každý z nás. Právě proces přihlašování k účtu za pomoci zvoleného uživatelského jména a hesla se nazývá login. Login představuje obdobu vašeho jména ve virtuálním světě.

Význam slova, termín, co je to Login? Odborný termín, výraz, slovo Login. Co znamená pojem Login z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Login s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Login je v kategorii Počítače

Klíčová slova: popis, význam slova, přesný význam, Login, význam, Počítače, přesný výraz, heslo, definice, co znamená, vysvětlení, formulace, termín, popis, slovník

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Login? resp. co znamená slovo Login? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Login, odpověď na dotaz co je to Login?. Víte např. kdo to je Neteř? Znáte a víte kdo je Přítel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?