Co je to?
Výraz, termín, definice slova Meniskus. Co znamená odborný pojem Meniskus z kategorie Lékařství?

Co je to Meniskus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Meniskus?

Meniskus je pojem z řečtiny, v překladu znamená půlměsíc. Tento tvar mají i chrupavčité útvary nacházející se uvnitř kolenního kloubu. Zde slouží k vyrovnání nerovností styčných ploch holenních a stehenních kostí.
Menisky jsou umístěny právě mezi těmito kostmi. Každý kolenní kloub obsahuje dva menisky, vnitřní a zevní.

Význam slova, termín, co je to Meniskus? Výraz, termín, definice slova Meniskus. Co znamená odborný pojem Meniskus z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Meniskus můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Meniskus je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, formulace, pojem, vysvětlení, význam slova, slovo, informace, wiki, přesný výraz, co to je, Lékařství, význam, heslo, slovník, popis, synonymum

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Meniskus? resp. co se skrývá pod slovem Meniskus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Meniskus, odpověď na dotaz co je to Meniskus?. Víte např. kdo to je Despota? Znáte a víte kdo je George Lucas? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.