Co je to?
Definice výrazu, termínu Jupka. Co znamená odborný pojem Jupka z kategorie Různé?

Co je to Jupka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Jupka

Jupka je název součásti kroje. Jde o propínací živůtek, který má dlouhé rukávy.
Označovala se tak také tradiční halenka do pasu, určená ženám nebo dívkám. Materiál se lišil podle druhu kroje, někdy se jupka nazývala také kacabajka, kabátek kroje, lajbl nebo zimní plyška. Dnes bychom ji mohli přirovnat k bolerku.

Význam slova, termín, co je to Jupka? Definice výrazu, termínu Jupka. Co znamená odborný pojem Jupka z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Jupka? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Jupka je v kategorii Různé

Klíčová slova: informace, Jupka, slovo, Jupka, synonymum, heslo, pojem, co to je, Různé, termín, definice, formulace, Různé, wiki, vysvětlení, přesný výraz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Jupka? resp. co se skrývá pod slovem Jupka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jupka, odpověď na dotaz co je to Jupka?. Víte např. kdo to je Nacionalista? Znáte a víte kdo je Skaut? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jupka v jiné sekci než Různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.