Co je to?
Definice výrazu, termínu Jupka. Co znamená odborný pojem Jupka z kategorie Různé?

Co je to Jupka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Jupka

Jupka je název součásti kroje. Jde o propínací živůtek, který má dlouhé rukávy.
Označovala se tak také tradiční halenka do pasu, určená ženám nebo dívkám. Materiál se lišil podle druhu kroje, někdy se jupka nazývala také kacabajka, kabátek kroje, lajbl nebo zimní plyška. Dnes bychom ji mohli přirovnat k bolerku.

Význam slova, termín, co je to Jupka? Definice výrazu, termínu Jupka. Co znamená odborný pojem Jupka z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Jupka s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Jupka se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, význam slova, Různé, co znamená, termín, synonymum, informace, pojem, Různé, popis, přesný význam, slovo, přesný výraz, Jupka, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Jupka? resp. co to je Jupka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jupka, odpověď na dotaz co je to Jupka?. Víte např. kdo to je Eunuch? Znáte a víte kdo je Skaut? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.