Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Co je to Ransomware? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ransomware?

Ransomware je pojmenování jednoho z typů malware. Infikuje počítač a jeho právoplatný uživatel pak nemá přístup, pokud vyděrači nezaplatí. Proti ransomware se lze pouze těžko bránit, protože soubory na disku zašifruje.
V jiných případech uzamkne systém a požaduje za jeho otevření platbu. Šíří se jako červ nebo trojský kůň a do počítače se dostává pomocí stahovaných souborů a chybami v zabezpečení.

Význam slova, termín, co je to Ransomware? Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ransomware můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ransomware je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, termín, popis, význam slova, heslo, Ransomware, wiki, co to je, význam, Ransomware, slovník, definice, formulace, pojem, Internet, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ransomware? resp. co se skrývá pod slovem Ransomware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ransomware, odpověď na dotaz co je to Ransomware?. Víte např. kdo to je Seismolog? Znáte a víte kdo je Maloměšťák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.