Co je to?
Definice výrazu, termínu Rouhání. Co znamená odborný pojem Rouhání z kategorie Náboženství?

Co je to Rouhání? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rouhání

Rouhání čili blasfemie je pojmenování pro urážku nebo znectění samotného Boha, uctívaných osob, neuctivé používání jmen považovaných za svatá, zlehčování i nevhodné smýšlení.
Rouhání se člověk dopouští převážně slovně, může se však jednat i o nevhodné chování, mimiku či gesta. V dřívějších dobách bylo kvalifikováno jako trestný čin.

Význam slova, termín, co je to Rouhání? Definice výrazu, termínu Rouhání. Co znamená odborný pojem Rouhání z kategorie Náboženství?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Rouhání se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Rouhání je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: význam slova, informace, definice, wiki, synonymum, vysvětlení, slovo, co znamená, pojem, přesný význam, význam pojmu, Náboženství, co to je, popis, Rouhání, slovník

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Rouhání? resp. co se skrývá pod slovem Rouhání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rouhání, odpověď na dotaz co je to Rouhání?. Víte např. kdo to je Jiří Suchý? Znáte a víte kdo je Bílý kůň? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.