Co je to?
Definice výrazu, termínu Taslan. Co znamená odborný pojem Taslan z kategorie Materiály?

Co je to Taslan? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Taslan

Taslan je druh obchodní značky firmy DuPont, později švýcarské firmy Heberlein. Jde o přízi tvarovanou stlačeným vzduchem. Jde o nejstarší a nejznámější značku tohoto druhu příze.
Taslan se používá především na tkané nebo pletené oděvy určené ke sportování a také na šicí nitě. Slovo se používá i pro název technologií tvarování příze stlačeným vzduchem.

Význam slova, termín, co je to Taslan? Definice výrazu, termínu Taslan. Co znamená odborný pojem Taslan z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Taslan můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Taslan je v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, popis, informace, formulace, termín, vysvětlení, Materiály, Taslan, co znamená, heslo, definice, wiki, co to je, pojem, význam slova, synonymum

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Taslan? resp. jaký je význam pojmu Taslan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Taslan, odpověď na dotaz co je to Taslan?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Jan Kraus? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?