Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Linkedin

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.


Co je to Linkedin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Linkedin? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Linkedin se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: terminologie, wiki, slovo, vysvětlení, co znamená, odborné názvosloví, Linkedin, Internet, terminus technicus, popis, pojem, význam slova, význam, co je to Linkedin?, přesný výraz, informace, slovník, lexikon


Pojem Linkedin je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Linkedin na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linkedin ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Linkedin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Linkedin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Linkedin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Linkedin ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Linkedin například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Linkedin? resp. jaký je přesný význam slova Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Marek Dospiva? Znáte a víte kdo je Václav Havel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.