Co je to?
Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Co je to Linkedin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Linkedin?

Sociální sít určená pro lidi pohybující se v odborných profesích. Umožňuje svým registrovaným uživatelům udržovat kontakty s lidmi na stejné odborné úrovni. Lidé se mohou připojovat buď přímo pomocí známých kontaktů, nebo si vytvořit svůj profil a životopis a použít ho k hledání pracovních míst a obchodních příležitostí.

Význam slova, termín, co je to Linkedin? Definice odborného termínu, slova Linkedin. Co znamená pojem Linkedin z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Linkedin sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Linkedin je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, slovník, přesný význam, popis, co to je, definice, Linkedin, přesný výraz, Internet, význam slova, co znamená, informace, wiki, vysvětlení, význam, synonymum

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Linkedin? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Linkedin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linkedin, odpověď na dotaz co je to Linkedin?. Víte např. kdo to je Tonda Blaník? Znáte a víte kdo je Václav Havel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.