Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Offsetová hypotéka

Offsetová hypotéka je druh hypotéky, který byl vytvořen pro konzervativní klientelu. Takoví zájemci o hypotéku sice vlastní hotovost, ale nemají v úmyslu využít ji jako akontaci. Tyto peníze však nechtějí investovat ani zhodnotit. Offsetová hypotéka jim nabízí možnost uložení této hotovosti na spořicím účtu v bance bez úročení.
Její výhodou je to, že klient platí úroky pouze z rozdílu mezi výší uložené hotovosti a výší poskytnutého úvěru. Peníze na spořicím účtu současně slouží jako rezerva a je s nimi možno disponovat.

Význam slova, termín, co je to Offsetová hypotéka? Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Offsetová hypotéka můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Offsetová hypotéka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam pojmu, popis, přesný výraz, slovník, co znamená, popis, vysvětlení, význam, informace, pojem, wiki, definice, formulace, přesný význam, Bankovnictví

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Offsetová hypotéka? resp. jaký je přesný význam slova Offsetová hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offsetová hypotéka, odpověď na dotaz co je to Offsetová hypotéka?. Víte např. kdo to je Gustáv Husák? Znáte a víte kdo je Vodník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Offsetová hypotéka v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.