Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Offsetová hypotéka

Offsetová hypotéka je druh hypotéky, který byl vytvořen pro konzervativní klientelu. Takoví zájemci o hypotéku sice vlastní hotovost, ale nemají v úmyslu využít ji jako akontaci. Tyto peníze však nechtějí investovat ani zhodnotit. Offsetová hypotéka jim nabízí možnost uložení této hotovosti na spořicím účtu v bance bez úročení.
Její výhodou je to, že klient platí úroky pouze z rozdílu mezi výší uložené hotovosti a výší poskytnutého úvěru. Peníze na spořicím účtu současně slouží jako rezerva a je s nimi možno disponovat.

Význam slova, termín, co je to Offsetová hypotéka? Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Offsetová hypotéka? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Offsetová hypotéka patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, přesný výraz, informace, význam slova, synonymum, co to je, Offsetová hypotéka, význam, formulace, pojem, Bankovnictví, wiki, Bankovnictví, slovník, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Offsetová hypotéka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Offsetová hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offsetová hypotéka, odpověď na dotaz co je to Offsetová hypotéka?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Císařovna? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.