Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Offsetová hypotéka?

Offsetová hypotéka je druh hypotéky, který byl vytvořen pro konzervativní klientelu. Takoví zájemci o hypotéku sice vlastní hotovost, ale nemají v úmyslu využít ji jako akontaci. Tyto peníze však nechtějí investovat ani zhodnotit. Offsetová hypotéka jim nabízí možnost uložení této hotovosti na spořicím účtu v bance bez úročení.
Její výhodou je to, že klient platí úroky pouze z rozdílu mezi výší uložené hotovosti a výší poskytnutého úvěru. Peníze na spořicím účtu současně slouží jako rezerva a je s nimi možno disponovat.


Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Offsetová hypotéka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, informace, formulace, slovník, definice pojmu, synonymum, wiki, popis, co to je, co znamená, definice, význam, pojem, terminologie, odborný výraz, vysvětlení, lexikon


Pojem Offsetová hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Offsetová hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Offsetová hypotéka na Youtube

Hledat slovo Offsetová hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Offsetová hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Offsetová hypotéka ve Wikipedii

Najít pojem Offsetová hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Offsetová hypotéka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Offsetová hypotéka? resp. jaký je význam slova Offsetová hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offsetová hypotéka, odpověď na dotaz co je to Offsetová hypotéka?. Víte např. kdo to je Robert Plaga? Znáte a víte kdo je Alexander Ovečkin? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.