Co je to?
Definice výrazu Brakická voda. Co znamená odborný pojem Brakická voda z kategorie Příroda?

Co to je Brakická voda? Význam slova

Co znamená termín Brakická voda? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Brakická voda je název pro vodu, která má větší koncentraci soli než voda sladká, ale nižší než voda mořská. Má koncentraci mezi 0,5 g do 30 g soli na litr vody.
Nachází se všude tam, kde dochází k mísení sladké vody s mořskou vodou. S brakickou vodou se lze setkat například v ústí řek do moře, někde tvoří brakická voda velké plochy rozsahu moří.

Význam slova, termín, co je to Brakická voda? Definice výrazu Brakická voda. Co znamená odborný pojem Brakická voda z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Brakická voda doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Brakická voda se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: přesný význam, Brakická voda, formulace, význam slova, co znamená, definice, heslo, Příroda, slovník, slovo, vysvětlení, přesný výraz, wiki, co to je, Brakická voda, synonymum

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Brakická voda? resp. co znamená výraz Brakická voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brakická voda, odpověď na dotaz co je to Brakická voda?. Víte např. kdo to je Olga Lounová? Znáte a víte kdo je Pavel Tykač? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brakická voda v jiné sekci než Příroda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.