Co je to?
Definice výrazu Brakická voda. Co znamená odborný pojem Brakická voda z kategorie Příroda?

Co to je Brakická voda? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Brakická voda?

Brakická voda je název pro vodu, která má větší koncentraci soli než voda sladká, ale nižší než voda mořská. Má koncentraci mezi 0,5 g do 30 g soli na litr vody.
Nachází se všude tam, kde dochází k mísení sladké vody s mořskou vodou. S brakickou vodou se lze setkat například v ústí řek do moře, někde tvoří brakická voda velké plochy rozsahu moří.

Význam slova, termín, co je to Brakická voda? Definice výrazu Brakická voda. Co znamená odborný pojem Brakická voda z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Brakická voda patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: význam slova, formulace, wiki, slovník, Příroda, slovo, vysvětlení, heslo, Brakická voda, pojem, přesný význam, termín, Brakická voda, popis, synonymum, co to je

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Brakická voda? resp. jaký je přesný význam slova Brakická voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brakická voda, odpověď na dotaz co je to Brakická voda?. Víte např. kdo to je Nymfa? Znáte a víte kdo je Pavel Tykač? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.