Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kinetóza. Co znamená odborný pojem Kinetóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kinetóza? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kinetóza?

Kinetóza bývá označována jako nemoc z pohybu. Jedná se však spíše o nepříjemný stav než nemoc. Vzniká při přemisťování pomocí dopravních prostředků. Příčinou kinetózy bývá nerovnováha mezi zrakovým vjemem a ústrojím rovnováhy ve vnitřním uchu. Někteří jedinci na tuto nerovnováhu nereagují, některým způsobuje nepříjemné reakce organismu v podobě nevolnosti, zvracení a dalších obtíží. Kinetózou častěji trpí děti. Jako prevence se dají využít homeopatika, speciální žvýkačky nebo preventivní tablety jako např. Kinedryl.

Význam slova, termín, co je to Kinetóza? Výraz, termín, definice slova Kinetóza. Co znamená odborný pojem Kinetóza z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kinetóza sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kinetóza patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: význam slova, pojem, Nemoce, formulace, wiki, slovník, informace, definice, synonymum, význam pojmu, popis, Nemoce, co to je, význam, termín, přesný význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kinetóza? resp. co znamená výraz Kinetóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinetóza, odpověď na dotaz co je to Kinetóza?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Aktivista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.