Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Twitter

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 140 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.

Význam slova, termín, co je to Twitter? Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Twitter se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, co znamená, definice, Twitter, Internet, popis, vysvětlení, pojem, co to je, heslo, význam, Twitter, přesný výraz, slovo, význam pojmu, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Twitter? resp. co přesně znamená slovo Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je George Lucas? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?