Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čolek. Co znamená pojem Čolek z kategorie Příroda?

Co je to Čolek? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čolek

Čolek je druh obojživelníka o velikosti 5–10 cm. Samečci bývají větší a od samiček se liší i zabarvením, navíc mají po celé délce těla zvlněný hřeben. Čolek má menší končetiny a podlouhlou hlavu. Při pobytu ve vodě má hladkou kůži, nav suchu jemně zrnitou a suchou.
Rozmnožuje se ve vodě, klade vajíčka, ze kterých se líhnou larvy.
Čolek se živí drobným hmyzem, popřípadě vajíčky žab nebo červy. Žije i v blízkosti lidských obydlí, v parcích, lesích a na lukách.

Význam slova, termín, co je to Čolek? Odborný výraz, definice slova Čolek. Co znamená pojem Čolek z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Čolek můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Čolek je v sekci Příroda

Klíčová slova: význam, synonymum, formulace, termín, Čolek, význam slova, slovo, co to je, pojem, slovník, popis, Příroda, popis, význam pojmu, přesný výraz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Čolek? resp. co znamená slovo Čolek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čolek, odpověď na dotaz co je to Čolek?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Angiolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čolek v jiné sekci než Příroda. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.