Co je to?
Definice výrazu Omeprazol. Co znamená odborný pojem Omeprazol z kategorie Lékařství?

Co to je Omeprazol? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Omeprazol

Omeprazol patří do skupiny léků, které snižují množství žaludeční kyseliny, působí tedy proti překyselení žaludku. Díky omeprazolu se žaludeční kyselina nedostane do žaludku a žaludeční kyselost se sníží.
Léky s omeprazolem se využívají všude tam, kde úspěšné léčbě brání právě vylučování žaludeční kyseliny, tedy např. u onemocnění žaludečních vředů, pálení žáhy, zánětů jícnu, žaludečních infekcí a dalších.

Význam slova, termín, co je to Omeprazol? Definice výrazu Omeprazol. Co znamená odborný pojem Omeprazol z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Omeprazol sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Omeprazol patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, slovo, pojem, popis, Lékařství, popis, vysvětlení, synonymum, slovník, termín, význam pojmu, heslo, význam slova, Omeprazol, význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Omeprazol? resp. co to je Omeprazol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omeprazol, odpověď na dotaz co je to Omeprazol?. Víte např. kdo to je Socka? Znáte a víte kdo je Asociál? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?