Co je to?
Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Co je to Osteochondróza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Osteochondróza?

Osteochondróza je degenerativní onemocnění kostí a chrupavky. Často začíná u meziobratlových plotének a způsobuje bolesti zad. Prevencí je dostatek pohybu, především chůze.

Význam slova, termín, co je to Osteochondróza? Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Osteochondróza můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Osteochondróza je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: informace, slovník, Osteochondróza, Osteochondróza, slovo, termín, přesný význam, heslo, definice, Nemoce, co to je, význam slova, pojem, wiki, vysvětlení, formulace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Osteochondróza? resp. jaký je význam pojmu Osteochondróza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osteochondróza, odpověď na dotaz co je to Osteochondróza?. Víte např. kdo to je Jáhen? Znáte a víte kdo je Daniel Landa? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.