Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co to je Pečený čaj? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Pečený čaj?

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.

Význam slova, termín, co je to Pečený čaj? Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pečený čaj? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Pečený čaj se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, Pečený čaj, synonymum, co to je, přesný význam, slovo, heslo, Jídlo, Jídlo, formulace, přesný výraz, termín, vysvětlení, co znamená, Pečený čaj, popis

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Pečený čaj můžete dozvědět následující

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Pečený čaj? resp. co znamená výraz Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Monica Bellucci? Znáte a víte kdo je Světlana Nálepková? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.