Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Patio

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.

Význam slova, termín, co je to Patio? Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Patio? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Patio je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: definice, co to je, význam pojmu, Patio, vysvětlení, synonymum, význam slova, význam, heslo, wiki, pojem, přesný výraz, termín, popis, Stavebnictví

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Patio? resp. co je to Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Rychtář? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Patio v jiné sekci než Stavebnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.