Co je to?
Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Co je to Patio? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Patio?

Patio je pojem pocházející ze španělštiny. Jedná se o vnitřní dvorek, často doplněný o zeleň, podobně jako atrium. Oba tyto pojmy se někdy zaměňují.
Jako patio bývá označován otevřený prostor uvnitř domu, ve kterém se nacházejí květiny a zelení rostliny, popř. jednoduchý nábytek. Je součástí obytného prostoru, slouží k odpočinku a rekreaci. Dvorek bývá většinou dlážděný a nezastřešený.

Význam slova, termín, co je to Patio? Odborný výraz, definice slova Patio. Co znamená pojem Patio z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Patio se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: význam slova, pojem, Patio, význam pojmu, přesný význam, co znamená, heslo, přesný výraz, definice, formulace, Patio, slovo, synonymum, wiki, Stavebnictví, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Patio? resp. jaký je přesný význam slova Patio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patio, odpověď na dotaz co je to Patio?. Víte např. kdo to je Sedlák? Znáte a víte kdo je Iva Kubelková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.