Co je to?
Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Co to je Hostel? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hostel?

Levné turistické ubytovny, určené zejména pro studenty, se nazývají hostely. Ubytovaní v hostelu sdílejí společné příslušenství a vybavení. Za autora myšlenky hostelu se považuje německý učitel Richard Schirrmann. Na počátku dvacátého století začaly vznikat první průvodce po hostelech. Hostely se z Německa začaly šířit postupně do Švýcarska, Nizozemska, Polska či Francie.
V roce 1932 vznikla první mezinárodní hostelová federace International Youth Hostel Federation. V některých hostelech platí různá omezení a vznikají specializované hostely i pro seniory.

Význam slova, termín, co je to Hostel? Definice výrazu Hostel. Co znamená odborný pojem Hostel z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hostel s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Hostel se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, co to je, pojem, informace, přesný význam, Hostel, termín, wiki, Cestování, význam, definice, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, formulace

Co znamená pojem Hostel? Definice slova, termínu z Wikipedie

Hostel je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Hostel? resp. co znamená Hostel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hostel, odpověď na dotaz co je to Hostel?. Víte např. kdo to je Domkář? Znáte a víte kdo je Hispánec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Cestování. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.