Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Špaldová mouka

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.

Význam slova, termín, co je to Špaldová mouka? Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Špaldová mouka můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Špaldová mouka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, formulace, heslo, co to je, Jídlo, přesný výraz, slovník, synonymum, co znamená, termín, Jídlo, popis, vysvětlení, Špaldová mouka, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Špaldová mouka? resp. jaká je definice slova Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Antonín Koniáš? Znáte a víte kdo je Golem? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.