Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Špaldová mouka

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.

Význam slova, termín, co je to Špaldová mouka? Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Špaldová mouka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Špaldová mouka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co znamená, slovník, wiki, informace, Špaldová mouka, synonymum, heslo, Jídlo, přesný výraz, význam, Jídlo, termín, význam slova, slovo, přesný význam, Špaldová mouka

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Špaldová mouka? resp. co vlastně znamená slovo Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Příživník? Znáte a víte kdo je Golem? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Špaldová mouka v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.