Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Co je to Vlastenectví? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vlastenectví

Oddanost zemi, v níž se člověk narodil, vyrostl, žije v ní a je jeho domovem. Projevuje se silnou osobní náklonností k dané zemi a jejím symbolům a osobním ztotožněním s ní. Vlastenec usiluje o blaho své země, obětuje se pro ni a všemi dostupnými prostředky podporuje její všestranný rozvoj ve všech oborech lidského působení.


Co je to Vlastenectví? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vlastenectví. Co znamená odborný pojem Vlastenectví z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vlastenectví se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: definice pojmu, definice, přesný význam, synonymum, terminus technicus, heslo, přesný výraz, význam slova, názvosloví, terminologie, slovník, vysvětlení, význam, Politika, Vlastenectví, slovo, odborný výraz, Politika


Pojem Vlastenectví je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Vlastenectví na Youtube

Najít termín Vlastenectví ve Wikislovníku

Hledat termín Vlastenectví ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Vlastenectví ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Vlastenectví ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vlastenectví ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenectví například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Vlastenectví? resp. co přesně znamená slovo Vlastenectví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlastenectví, odpověď na dotaz co je to Vlastenectví?. Víte např. kdo to je Logoped? Znáte a víte kdo je Socka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Vlastenectví hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.