Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.

Význam slova, termín, co je to Spektakulární? Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Spektakulární patří do kategorie Latina

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, synonymum, Latina, co znamená, termín, Latina, wiki, co to je, formulace, heslo, pojem, přesný význam, vysvětlení, význam, Spektakulární

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Spektakulární? resp. co znamená Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Tereza Voříšková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.