Co je to?
Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Co to je Spektakulární? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Spektakulární?

Spektakulární je přídavné jméno užívané k označení něčeho, co je přehnaně dáváno na odiv, příliš nápadné, ale současně se jedná pouze o iluzi, předstírání. Výraz mívá většinou hanlivý nádech.
Původní význam, odvozený od latinského slova spectakulum, čili divadlo nebo jeviště, znamenal zajímavou podívanou. To, co je spektakulární, má zastřít nějakou skutečnost a nalákat veřejnost. Slouží také k neefektivnímu trávení volného času – televizní vysílání, reklama a další.

Význam slova, termín, co je to Spektakulární? Definice výrazu Spektakulární. Co znamená odborný pojem Spektakulární z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Spektakulární? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Spektakulární patří do sekce Latina

Klíčová slova: pojem, formulace, co znamená, Latina, přesný význam, popis, heslo, definice, popis, wiki, synonymum, Latina, vysvětlení, Spektakulární, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Spektakulární? resp. co to je Spektakulární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektakulární, odpověď na dotaz co je to Spektakulární?. Víte např. kdo to je Markytánka? Znáte a víte kdo je Neteř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.