Co je to?
Definice výrazu, termínu Freeware. Co znamená odborný pojem Freeware z kategorie Software?

Co je to Freeware? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Freeware?

Freeware je označení pro programy, které lze používat bezplatně a také je šířit, ovšem při dodržení určitých podmínek. Tvůrci freeware si ponechávají svá autorská práva, často požadují také povinnou registraci uživatele. Někdy je omezeno další rozšiřování programu. Za jakých podmínek je freeware bezplatný, je určeno konkrétní licenční smlouvou. Autoři většinou nepovolují úpravy programu a bezplatné použití může být určeno jen pro nekomerční využití, osobní potřebu či pro vzdělávání a podobně.

Význam slova, termín, co je to Freeware? Definice výrazu, termínu Freeware. Co znamená odborný pojem Freeware z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Freeware) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Freeware patří do sekce Software

Klíčová slova: synonymum, wiki, význam slova, přesný výraz, Software, slovo, vysvětlení, formulace, popis, informace, pojem, slovník, co znamená, význam, Freeware

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Freeware? resp. jaká je definice slova Freeware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Freeware, odpověď na dotaz co je to Freeware?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Lumen? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.