Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je to Alpinning? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Alpinning?

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.

Význam slova, termín, co je to Alpinning? Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Alpinning můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Alpinning je v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, Sport, význam pojmu, informace, přesný výraz, Alpinning, co to je, pojem, co znamená, slovo, slovník, synonymum, popis, Alpinning, formulace, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Alpinning? resp. co vlastně znamená slovo Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Přemysl Oráč? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.