Co je to?
Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co to je Keška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Význam slova, termín, co je to Keška? Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Keška) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Keška patří do kategorie Různé

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, Keška, význam pojmu, definice, Různé, co to je, význam slova, přesný výraz, informace, význam, wiki, termín, co znamená, přesný význam, Různé

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Keška? resp. jaký je význam pojmu Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Farmaceut? Znáte a víte kdo je Fejetonista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Keška v jiné sekci než Různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.