Co je to?
Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co to je Keška? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Význam slova, termín, co je to Keška? Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Keška s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Keška se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: Keška, formulace, pojem, význam, přesný výraz, slovo, přesný význam, Různé, heslo, popis, definice, slovník, význam pojmu, co to je, synonymum

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Keška? resp. jaký je přesný význam slova Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Narcis? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Keška v jiné sekci než Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.