Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pomelo. Co znamená pojem Pomelo z kategorie Jídlo?

Co je to Pomelo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pomelo

Pomelo je exotické ovoce (plod stejnojmenného stromu) patřící mezi citrusy. Tvarem a vzhledem hodně vzdáleně připomíná velkou zelenou hrušku. Je známé také pod podivným názvem šedok, který se používá jak pro plody, tak i pro strom pocházející z jihovýchodní Asie. Pěstuje se v Číně, v Mexiku, na jihu USA a v jižní Evropě.

Význam slova, termín, co je to Pomelo? Definice odborného termínu, slova Pomelo. Co znamená pojem Pomelo z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Pomelo) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pomelo patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice, vysvětlení, heslo, termín, Pomelo, přesný výraz, pojem, wiki, slovo, Jídlo, význam, co znamená, popis, význam pojmu, Pomelo, přesný význam

Co znamená pojem Pomelo? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Pomelo (Citrus maxima), též šedok, je stálezelený strom a stejnojmenný velký citrusový plod (Citrus grandis). Pochází z jihovýchodní Asie a je největším citrusovým plodem. Pomelo má jen málo kalorií a neobsahuje sodík, ale naopak je zdrojem velkého množství draslíku a vody. Pěstuje se hlavně v USA (v Kalifornii), Číně a Mexiku. V Evropě se pěstuje ve Španělsku, ale v daleko menší míře.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Pomelo? resp. jaký je význam slova Pomelo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pomelo, odpověď na dotaz co je to Pomelo?. Víte např. kdo to je Prepper? Znáte a víte kdo je Dement? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pomelo v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?