Co je to?
Výraz, termín, definice slova Brunch. Co znamená odborný pojem Brunch z kategorie Jídlo?

Co je to Brunch? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Brunch?

Brunch je výraz přejatý z angličtiny a vznikl spojením slov breakfast (snídaně) + lunch (oběd). Není to nic jiného než pozdní snídaně, především o víkendu, kdy lidé vstávají později než ve všední dny, a doba jídla se tak logicky posune na pozdější čas.

Význam slova, termín, co je to Brunch? Výraz, termín, definice slova Brunch. Co znamená odborný pojem Brunch z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Brunch můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Brunch se nachází v kategorii Jídlo

Co znamená pojem Brunch? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Brunch [branč] je anglické označení pro přesnídávku, jídlo pozdního rána nebo časného dopoledne (od 10 do 13 hodin). Jídlo bývá vhodné jak k snídani, tak k obědu: začíná se kávou nebo čajem, podává se pečivo, vejce, šunka, sýr, ovoce atd. Lze je také označit jako pozdní snídani. Slovo je spojení slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd). Doslovně se dá přeložit jako „sníběd“. Výraz brunch se poprvé objevil na jídelním lístku koncem 90. let 19. století a poté se vžil, hlavně ve slovníku studentů. Po roce 1930 se velmi rozšířil v USA.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: synonymum, wiki, termín, formulace, pojem, co znamená, popis, definice, Brunch, informace, popis, význam slova, význam pojmu, Jídlo, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Brunch? resp. jaká je definice slova Brunch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brunch, odpověď na dotaz co je to Brunch?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Žalobce? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brunch v jiné sekci než Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?