Co je to?
Výraz, termín, definice slova Brunch. Co znamená odborný pojem Brunch z kategorie Jídlo?

Co je to Brunch? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Brunch?

Brunch je výraz přejatý z angličtiny a vznikl spojením slov breakfast (snídaně) + lunch (oběd). Není to nic jiného než pozdní snídaně, především o víkendu, kdy lidé vstávají později než ve všední dny, a doba jídla se tak logicky posune na pozdější čas.

Význam slova, termín, co je to Brunch? Výraz, termín, definice slova Brunch. Co znamená odborný pojem Brunch z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Brunch s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Brunch se nachází v sekci Jídlo

Co znamená pojem Brunch? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Brunch [branč] je anglické označení pro přesnídávku, jídlo pozdního rána nebo časného dopoledne (od 10 do 13 hodin). Jídlo bývá vhodné jak k snídani, tak k obědu: začíná se kávou nebo čajem, podává se pečivo, vejce, šunka, sýr, ovoce atd. Lze je také označit jako pozdní snídani. Slovo je spojení slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd). Doslovně se dá přeložit jako „sníběd“. Výraz brunch se poprvé objevil na jídelním lístku koncem 90. let 19. století a poté se vžil, hlavně ve slovníku studentů. Po roce 1930 se velmi rozšířil v USA.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, heslo, význam pojmu, význam slova, popis, Jídlo, slovo, definice, popis, termín, formulace, Brunch, informace, synonymum

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Brunch? resp. co to je Brunch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brunch, odpověď na dotaz co je to Brunch?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Žalobce? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brunch v jiné sekci než Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?