Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Sladěnka?

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.

Význam slova, termín, co je to Sladěnka? Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sladěnka sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sladěnka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: formulace, význam slova, co znamená, Sladěnka, Sladěnka, informace, význam pojmu, co to je, Jídlo, wiki, Jídlo, přesný význam, popis, definice, termín, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Sladěnka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Pedofil? Znáte a víte kdo je Kristýna Plíšková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.