Co je to?
Definice odborného termínu, slova Skialpining. Co znamená pojem Skialpining z kategorie Sport?

Co je to Skialpining? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Skialpining

Skialpining je nový druh zimního sportu. Je k němu potřeba speciální vybavení – sjezdové lyže vhodné pro volný terén, stoupací pásy, boty pro sjezd i chůzi a teleskopické turistické hole. Takto vybaven vystoupá skialpinista na vrchol a z něj pak sjede zpět do údolí.
Oblíbený je hlavně v Alpách, ale lze ho provozovat i v našich podmínkách. Má více variant – od turistické až po extrémní. Běžně zdatný lyžař jednodušší varianty skialpiningu bez problémů zvládne.

Význam slova, termín, co je to Skialpining? Definice odborného termínu, slova Skialpining. Co znamená pojem Skialpining z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Skialpining patří do kategorie Sport

Klíčová slova: wiki, popis, co to je, definice, přesný výraz, termín, synonymum, slovník, Sport, co znamená, význam, vysvětlení, heslo, pojem, informace, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skialpining? resp. co znamená slovo Skialpining? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skialpining, odpověď na dotaz co je to Skialpining?. Víte např. kdo to je Vlasta Burian? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Skialpining i v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.