Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mrakodrap. Co znamená pojem Mrakodrap z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mrakodrap? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mrakodrap?

Mrakodrap je název, kterým se označuje výšková budova, jejíž výška přesahuje 100 metrů a je obyvatelná, nejedná se tedy o rozhlednu nebo vysílací věž. První mrakodrapy jsou známy z USA, v současnosti se nacházejí ve velkých městech na celém světě.
Nejvyšší mrakodrapy se nacházejí ve spojených arabských emirátech. Důvody pro stavbu mrakodrapů jsou především ekonomické, jejich existenci však provázejí problémy – požáry, zemětřesení a podobně.

Význam slova, termín, co je to Mrakodrap? Odborný výraz, definice slova Mrakodrap. Co znamená pojem Mrakodrap z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mrakodrap? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Mrakodrap je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, popis, slovo, význam, slovník, synonymum, význam pojmu, Stavebnictví, přesný výraz, co to je, Mrakodrap, formulace, přesný význam, popis, význam slova

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Mrakodrap? resp. co znamená slovo Mrakodrap? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mrakodrap, odpověď na dotaz co je to Mrakodrap?. Víte např. kdo to je Heretik? Znáte a víte kdo je Stárek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.