Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Irelevantní

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.

Význam slova, termín, co je to Irelevantní? Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Irelevantní se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: Latina, synonymum, slovník, Latina, informace, termín, význam, Irelevantní, heslo, formulace, popis, význam pojmu, slovo, co znamená, přesný výraz, co to je

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Irelevantní? resp. jaký je význam slova Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Megan Fox? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Irelevantní v jiné sekci než Latina. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.