Co je to?
Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Co je to Irelevantní? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Irelevantní

Irelevantní je přídavné jméno pocházející z latiny. Vztahuje se většinou k určitému úmyslu nebo cíli a vyjadřuje nedůležitost nebo nevýznamnost. Může se jednat o nějaký prostředek či informaci, které nijak neovlivňují možnost dosažení cíle a jsou pro něj zcela bezvýznamné.
Není vždy jednoznačné, co je irelevantní, vše závisí na prostředí a na souvislostech. Jde vždy o to, jaký cíl je sledován. Vnímání relevance je značně subjektivní.

Význam slova, termín, co je to Irelevantní? Odborný výraz, definice slova Irelevantní. Co znamená pojem Irelevantní z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Irelevantní? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Irelevantní je v kategorii Latina

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, co to je, Latina, Latina, popis, synonymum, heslo, co znamená, definice, význam pojmu, popis, slovo, význam, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Irelevantní? resp. jaký je význam slova Irelevantní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Irelevantní, odpověď na dotaz co je to Irelevantní?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Promotér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Irelevantní hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.