Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Co je to Kineziologie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kineziologie

Věda o mechanických zákonitostech v pohybu lidí i zvířat se nazývá slovem kineziologie. Slovo pochází z řečtiny. Kineziologie zkoumá mechanické, psychologické a fyziologické mechanismy. Kineziologie aplikovaná na lidské zdraví je biomechanika, sport, ortopedie či rehabilitace. Studium lidského i zvířecího pohybu se dělá za pomoci systému na sledování pohybu, elektrofyziologie svalové a mozkové aktivity či různých metod na monitorování fyziologických funkcí.


Co je to Kineziologie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kineziologie? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kineziologie je v kategorii Věda

Klíčová slova: Kineziologie, slovník, popis, formulace, synonymum, definice, terminologie, co znamená, termín, co to je, lexikon, přesný význam, přesný výraz, wiki, terminus technicus, pojem, heslo, odborný výraz


Pojem Kineziologie je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kineziologie

Najít heslo Kineziologie ve Wikislovníku

Najít výraz Kineziologie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kineziologie na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kineziologie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Kineziologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kineziologie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kineziologie například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kineziologie? resp. co vlastně znamená slovo Kineziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kineziologie, odpověď na dotaz co je to Kineziologie?. Víte např. kdo to je Sandman? Znáte a víte kdo je Gambler? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Věda. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.