Co je to?
Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Účetnictví?

Co je to Insolvence? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Insolvence?

Platební neschopnost se též někdy cizím slovem nazývá insolvence. Insolvence nastane v případě, že dlužník již nedokáže splácet své dluhy, i když by chtěl. Do této svízelné situace se dlužník může dostat např. vyhlášením konkurzu nad firmou. V České republice existuje databáze subjektů v insolvenčním řízení.


Co je to Insolvence? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Insolvence s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Insolvence patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, formulace, wiki, slovo, informace, heslo, význam, terminologie, odborný výraz, pojem, vysvětlení, význam slova, slovník, odborné názvosloví, Insolvence, co znamená, co to je, lexikon


Pojem Insolvence je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insolvence ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Insolvence na Youtube

Hledat termín Insolvence na Google.cz

Zkusit najít heslo Insolvence ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Insolvence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Insolvence ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvence například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Insolvence? resp. co se skrývá pod slovem Insolvence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvence, odpověď na dotaz co je to Insolvence?. Víte např. kdo to je Michael Moore? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.