Co je to?
Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Účetnictví?

Co je to Insolvence? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Insolvence?

Platební neschopnost se též někdy cizím slovem nazývá insolvence. Insolvence nastane v případě, že dlužník již nedokáže splácet své dluhy, i když by chtěl. Do této svízelné situace se dlužník může dostat např. vyhlášením konkurzu nad firmou. V České republice existuje databáze subjektů v insolvenčním řízení.


Co je to Insolvence? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Insolvence s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Insolvence se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: přesný význam, slovník, Účetnictví, terminologie, význam pojmu, co to je, termín, význam, definice pojmu, heslo, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, význam slova, pojem, co je to Insolvence?, Insolvence, wiki


Pojem Insolvence je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Insolvence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Insolvence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Insolvence ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Insolvence ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Insolvence ve Wikipedii

Najít heslo Insolvence ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvence například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Insolvence? resp. co je to Insolvence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvence, odpověď na dotaz co je to Insolvence?. Víte např. kdo to je Kuřbuřt? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.