Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tropická noc. Co znamená pojem Tropická noc z kategorie Různé?

Co je to Tropická noc? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tropická noc?

Tropická noc je označení pro takovou noc, ve které minimální teplota není nižší než 20 stupňů Celsia. V našich zeměpisných šířkách není takových nocí mnoho, ale jejich počet v posledních letech narůstá. Většina tropických nocí se vyskytuje v červenci a v srpnu, někdy také v červnu.
Dříve se tropické noci objevovaly jen v nížinách, nyní se rozšiřují po celém území a lze se s nimi setkat i v horských oblastech. Vyskytují se také ve velkých městech, kde vznikají městské tepelné ostrovy.


Co je to Tropická noc? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Tropická noc. Co znamená pojem Tropická noc z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Tropická noc? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tropická noc je v kategorii Různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, Tropická noc, pojem, slovník, odborný výraz, co je to Tropická noc?, definice, vysvětlení, terminus technicus, wiki, co znamená, slovo, informace, popis, Různé, význam pojmu, přesný význam


Pojem Tropická noc je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Tropická noc na Google.cz

Hledat pojem Tropická noc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Tropická noc ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Tropická noc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tropická noc ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Tropická noc ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tropická noc například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Tropická noc? resp. co to je Tropická noc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tropická noc, odpověď na dotaz co je to Tropická noc?. Víte např. kdo to je Mudrlant? Znáte a víte kdo je Sebevrah? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.