Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Různé?

Co to je Ketodieta? Význam slova

Co znamená termín Ketodieta? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ketodieta neboli proteinová dieta je další z řady diet slibujících zázračně rychlé a trvalé zhubnutí. Jejím principem je snížení příjmu tuků a sacharidů a jejich nahrazení bílkovinami, což má organismus přinutit spalovat tuky. Nějaký efekt nesporně má, mezi její nevýhody určitě patří riziko nevyváženosti stravy a vysoká cena směsí na přípravu pokrmů. Ketodieta je nebezpečná pro osoby s ledvinovými nebo jaterními nemocemi, pro lidi trpících cukrovkou, pro těhotné ženy či osoby po infarktu.


Co je to Ketodieta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Ketodieta) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ketodieta patří do kategorie Různé

Klíčová slova: synonymum, heslo, přesný výraz, termín, co to je, terminologie, slovo, odborný výraz, Různé, popis, informace, co je to Ketodieta?, wiki, Různé, vysvětlení, Ketodieta, definice, význam


Pojem Ketodieta je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ketodieta

Hledat výraz Ketodieta na Google.cz

Zkusit najít výraz Ketodieta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ketodieta ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketodieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ketodieta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ketodieta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketodieta například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ketodieta? resp. jaká je definice termínu Ketodieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketodieta, odpověď na dotaz co je to Ketodieta?. Víte např. kdo to je Bořek Slezáček? Znáte a víte kdo je Marcela Augustová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.