Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ješitnost. Co znamená pojem Ješitnost z kategorie Různé?

Co je to Ješitnost? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ješitnost

Ješitnost je nepříliš pěkná vlastnost. Ješitný člověk má o sobě velmi vysoké mínění, myslí si, že je ten nejlepší v čemkoliv ho jen napadne. Má to ale háček - toto vysoké mínění není ničím podložené, většinou k němu není žádný rozumný důvod. Ješitnost bývá obecně přisuzována zejména mužům. Známé je slovní spojení "uražená ješitnost".


Co je to Ješitnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ješitnost. Co znamená pojem Ješitnost z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Ješitnost? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ješitnost patří do sekce Různé

Klíčová slova: definice pojmu, význam, popis, informace, slovník, definice, přesný výraz, Různé, heslo, význam pojmu, termín, pojem, wiki, přesný význam, Ješitnost, slovo, odborný výraz, co je to Ješitnost?


Pojem Ješitnost je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ješitnost v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Ješitnost na Youtube

Hledat heslo Ješitnost ve Wikipedii

Hledat pojem Ješitnost ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ješitnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Ješitnost na Google.cz

Vyhledat výraz Ješitnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ješitnost například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ješitnost? resp. co přesně znamená slovo Ješitnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ješitnost, odpověď na dotaz co je to Ješitnost?. Víte např. kdo to je Furiant? Znáte a víte kdo je George Lucas? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.