Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Co je to Alcantara? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Alcantara?

Alcantara je obchodní značka umělé velurové kůže vyrobené z laminované netkané textilie. Skládá se asi ze 70% polyesteru a zbytek tvoří polyuretan. Velurová kůže se podobá semiši, je odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Nevýhodou je sklon ke tvorbě žmolků. Využívá se např. k výrobě potahů nábytku apod.

Co je to Alcantara? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Alcantara patří do sekce Různé

Klíčová slova: informace, heslo, názvosloví, význam pojmu, vysvětlení, definice, terminologie, popis, odborný výraz, co znamená, slovo, termín, význam, terminus technicus, definice pojmu, wiki, Alcantara, formulace


Pojem Alcantara je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Alcantara ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Alcantara ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Alcantara na Youtube

Najít termín Alcantara ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Alcantara na Google.cz

Zkusit najít heslo Alcantara ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alcantara například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Alcantara? resp. co přesně znamená slovo Alcantara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alcantara, odpověď na dotaz co je to Alcantara?. Víte např. kdo to je Subdodavatel? Znáte a víte kdo je Čůza? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.