Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Co je to Alcantara? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Alcantara

Alcantara je obchodní značka umělé velurové kůže vyrobené z laminované netkané textilie. Skládá se asi ze 70% polyesteru a zbytek tvoří polyuretan. Velurová kůže se podobá semiši, je odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Nevýhodou je sklon ke tvorbě žmolků. Využívá se např. k výrobě potahů nábytku apod.


Co je to Alcantara? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alcantara. Co znamená odborný pojem Alcantara z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Alcantara je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, slovník, Různé, termín, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, terminologie, co je to Alcantara?, definice, co to je, slovo, pojem, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, lexikon, definice pojmu


Pojem Alcantara je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Alcantara

Vyhledat pojem Alcantara ve Wikislovníku

Hledat heslo Alcantara ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Alcantara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Alcantara na Google.cz

Vyhledat výraz Alcantara ve vyhledávači Qwant

Najít termín Alcantara ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Alcantara například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Alcantara? resp. co znamená Alcantara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alcantara, odpověď na dotaz co je to Alcantara?. Víte např. kdo to je Vrátný? Znáte a víte kdo je Imbecil? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Alcantara v jiné sekci než Různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.