Co je to?
Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Co je to Afirmace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Afirmace?

Afirmace znamená ujištění, že je něco pravdivé.


Co je to Afirmace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Afirmace. Co znamená pojem Afirmace z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Afirmace je v sekci Různé

Klíčová slova: heslo, názvosloví, terminologie, odborný výraz, Různé, význam pojmu, přesný význam, termín, co je to Afirmace?, definice pojmu, terminus technicus, definice, význam, slovo, slovník, význam slova, pojem, odborné názvosloví


Pojem Afirmace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Afirmace? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Afirmace (lat. affirmo, česky tvrdit, ujišťovat) je tvrzení, že něco je pravda. Podle jiného výkladu je afirmace pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Afirmace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Afirmace ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Afirmace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Afirmace ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Afirmace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Afirmace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Afirmace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Afirmace? resp. jaká je definice termínu Afirmace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Afirmace, odpověď na dotaz co je to Afirmace?. Víte např. kdo to je Michal Kováč? Znáte a víte kdo je Macecha? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.