Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Různé?

Co je to Affiliate? Význam slova

Co znamená termín Affiliate? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Affiliate? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Affiliate je v kategorii Různé

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, popis, pojem, názvosloví, vysvětlení, lexikon, heslo, přesný význam, terminus technicus, formulace, co znamená, význam, definice pojmu, definice, informace, co to je, terminologie


Pojem Affiliate je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Affiliate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Affiliate ve vyhledávači Yandex

Najít termín Affiliate na Google.cz

Zkusit najít výraz Affiliate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Affiliate ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Affiliate? resp. co je to Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Tomáš Baldýnský? Znáte a víte kdo je Mechovák? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.