Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Různé?

Co je to Affiliate? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Affiliate?

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Affiliate s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Affiliate se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: slovník, názvosloví, terminologie, formulace, termín, Různé, odborný výraz, pojem, synonymum, informace, lexikon, přesný význam, vysvětlení, definice, přesný výraz, heslo, co to je, význam pojmu


Pojem Affiliate je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Affiliate v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Affiliate ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Affiliate ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Affiliate ve Wikipedii

Vyhledat pojem Affiliate ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Affiliate ve Wikimedia Commons

Najít pojem Affiliate na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Affiliate? resp. co se skrývá pod slovem Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Tomáš Hertl? Znáte a víte kdo je Mechovák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.