Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Co je to Tailleur? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tailleur

Krejčí, který má na starosti střih a šití celých modelových oděvů na zakázku. V dalším významu jde také o konkrétní oblečení ušité na míru zákazníkovi nebo přímo o kalhotový kostým. Šití na míru na zakázku je dnes hlavně luxusní záležitostí, protože v 19. století se během průmyslové revoluce rozšířilo konfekční oblečení, jež splňovalo běžné nároky. Výraz tailleur pochází z francouzštiny.


Co je to Tailleur? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Tailleur s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tailleur patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: význam pojmu, odborné názvosloví, informace, co znamená, význam, synonymum, vysvětlení, slovo, terminus technicus, co to je, názvosloví, odborný výraz, definice pojmu, popis, co je to Tailleur?, terminologie, formulace, slovník


Pojem Tailleur je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Tailleur na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tailleur ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Tailleur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Tailleur ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Tailleur ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Tailleur ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tailleur například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Tailleur? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Tailleur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tailleur, odpověď na dotaz co je to Tailleur?. Víte např. kdo to je Lempl? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.