Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Co je to Tailleur? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Tailleur

Krejčí, který má na starosti střih a šití celých modelových oděvů na zakázku. V dalším významu jde také o konkrétní oblečení ušité na míru zákazníkovi nebo přímo o kalhotový kostým. Šití na míru na zakázku je dnes hlavně luxusní záležitostí, protože v 19. století se během průmyslové revoluce rozšířilo konfekční oblečení, jež splňovalo běžné nároky. Výraz tailleur pochází z francouzštiny.


Co je to Tailleur? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Tailleur s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tailleur se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: informace, přesný význam, slovo, lexikon, Příroda, názvosloví, co znamená, slovník, definice pojmu, co je to Tailleur?, popis, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, terminologie, význam slova, wiki, význam


Pojem Tailleur je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Tailleur na Google.cz

Vyhledat výraz Tailleur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Tailleur ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Tailleur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tailleur ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tailleur ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tailleur například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tailleur? resp. co znamená Tailleur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tailleur, odpověď na dotaz co je to Tailleur?. Víte např. kdo to je Zdeněk Bakala? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Tailleur i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.