Co je to?
Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Co to je Vízum? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Vízum

Vízum je název pro povolení, týkající se vstupu nebo opuštění země na určité období. Jedná se o území státu, který vízum vydal. Pro vydání víza je někdy nutné uvést i důvod pro pobyt. Podoba víz může být různá, nejčastěji se jedná o razítko nebo formulář umístěný do cestovního pasu. Vízum existuje i v podobě samostatné listiny.
Víza jsou krátkodobá nebo dlouhodobá, pro některé státy je potřeba vízum i pro transit.


Co je to Vízum? Význam slova, termín, Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vízum se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: formulace, význam slova, odborné názvosloví, slovník, co znamená, wiki, definice, názvosloví, význam, termín, Právo, lexikon, informace, pojem, Vízum, definice pojmu, popis, synonymum


Pojem Vízum je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Vízum ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Vízum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vízum ve vyhledávači Qwant

Najít termín Vízum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Vízum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vízum ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vízum například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Vízum? resp. co to je Vízum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vízum, odpověď na dotaz co je to Vízum?. Víte např. kdo to je Martin Hlaváček? Znáte a víte kdo je Sudička? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.