Co je to?
Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Co to je Vízum? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vízum

Vízum je název pro povolení, týkající se vstupu nebo opuštění země na určité období. Jedná se o území státu, který vízum vydal. Pro vydání víza je někdy nutné uvést i důvod pro pobyt. Podoba víz může být různá, nejčastěji se jedná o razítko nebo formulář umístěný do cestovního pasu. Vízum existuje i v podobě samostatné listiny.
Víza jsou krátkodobá nebo dlouhodobá, pro některé státy je potřeba vízum i pro transit.


Co je to Vízum? Význam slova, termín, Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Vízum? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Vízum je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice pojmu, definice, odborné názvosloví, informace, lexikon, terminus technicus, wiki, formulace, terminologie, synonymum, význam slova, názvosloví, slovník, Vízum, přesný výraz, Právo, odborný výraz, co je to Vízum?


Pojem Vízum je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vízum ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vízum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Vízum ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Vízum ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vízum na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vízum ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vízum například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Vízum? resp. co znamená výraz Vízum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vízum, odpověď na dotaz co je to Vízum?. Víte např. kdo to je Překladatel? Znáte a víte kdo je Sudička? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vízum v jiné sekci než Právo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.