Co je to?
Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Co to je Vízum? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vízum?

Vízum je název pro povolení, týkající se vstupu nebo opuštění země na určité období. Jedná se o území státu, který vízum vydal. Pro vydání víza je někdy nutné uvést i důvod pro pobyt. Podoba víz může být různá, nejčastěji se jedná o razítko nebo formulář umístěný do cestovního pasu. Vízum existuje i v podobě samostatné listiny.
Víza jsou krátkodobá nebo dlouhodobá, pro některé státy je potřeba vízum i pro transit.


Co je to Vízum? Význam slova, termín, Definice výrazu Vízum. Co znamená odborný pojem Vízum z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vízum? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vízum patří do sekce Právo

Klíčová slova: wiki, informace, slovo, Právo, formulace, terminologie, co to je, termín, co znamená, význam slova, odborné názvosloví, slovník, definice pojmu, Právo, Vízum, přesný význam, odborný výraz, definice


Pojem Vízum je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Vízum ve Wikipedii

Hledat pojem Vízum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Vízum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Vízum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vízum ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vízum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vízum například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Vízum? resp. jaký je význam slova Vízum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vízum, odpověď na dotaz co je to Vízum?. Víte např. kdo to je Technolog? Znáte a víte kdo je Darebák? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.