Co je to?
Definice odborného termínu, slova Verifikace. Co znamená pojem Verifikace z kategorie Počítače?

Co je to Verifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Verifikace

Kontrola a ověření pravdivosti a správnosti určitého tvrzení nebo výroku. Platnost určitého tvrzení se prověřuje porovnáváním jeho důsledků se zkušenostmi. V oblasti informačních technologií znamená test správnosti nebo pravosti dat. Zjišťuje se, zda jsou data uvedena ve správné formě a zda jsou řádně platná.


Co je to Verifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Verifikace. Co znamená pojem Verifikace z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Verifikace je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, Verifikace, názvosloví, wiki, co to je, informace, popis, termín, význam, definice pojmu, co znamená, synonymum, definice, heslo, odborný výraz, slovo, formulace, vysvětlení


Pojem Verifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Verifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Verifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Verifikace na Youtube

Zkusit najít heslo Verifikace na Google.cz

Vyhledat slovo Verifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Verifikace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Verifikace například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Verifikace? resp. co znamená výraz Verifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Verifikace, odpověď na dotaz co je to Verifikace?. Víte např. kdo to je Hejkal? Znáte a víte kdo je Podnikatel? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.