Co je to?
Definice odborného termínu, slova Verifikace. Co znamená pojem Verifikace z kategorie Počítače?

Co je to Verifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Verifikace

Kontrola a ověření pravdivosti a správnosti určitého tvrzení nebo výroku. Platnost určitého tvrzení se prověřuje porovnáváním jeho důsledků se zkušenostmi. V oblasti informačních technologií znamená test správnosti nebo pravosti dat. Zjišťuje se, zda jsou data uvedena ve správné formě a zda jsou řádně platná.


Co je to Verifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Verifikace. Co znamená pojem Verifikace z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Verifikace můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Verifikace je v sekci Počítače

Klíčová slova: informace, slovník, přesný výraz, terminologie, význam, odborné názvosloví, vysvětlení, termín, heslo, synonymum, co znamená, co to je, formulace, Verifikace, definice pojmu, odborný výraz, význam slova, slovo


Pojem Verifikace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Verifikace

Vyhledat slovo Verifikace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Verifikace na Youtube

Najít slovo Verifikace ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Verifikace ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Verifikace ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Verifikace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Verifikace například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Verifikace? resp. jaký je význam slova Verifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Verifikace, odpověď na dotaz co je to Verifikace?. Víte např. kdo to je Agronom? Znáte a víte kdo je Podnikatel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.