Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Co je to Skript? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Skript

Výraz skript označuje program - posloupnost příkazů uloženou v podobě textové souboru. Nejčastěji se jedná o shellový skript složený z unixových příkazů (přípona .sh) nebo o dávkový soubor složený z příkazů DOSu spustitelný z Windows (přípona .bat). Skripty se používají i při vytváření webových stránek - skripty v jazyce php, javascripty apod.


Co je to Skript? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Skript s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skript se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: definice, terminus technicus, význam, termín, přesný výraz, odborný výraz, co je to Skript?, vysvětlení, názvosloví, slovník, formulace, wiki, terminologie, lexikon, odborné názvosloví, pojem, heslo, synonymum


Pojem Skript je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Skript

Zkusit najít heslo Skript ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Skript ve Wikislovníku

Hledat termín Skript ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Skript ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Skript ve Wikipedii

Hledat pojem Skript ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skript například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skript? resp. jaký je význam pojmu Skript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skript, odpověď na dotaz co je to Skript?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Pluto? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Skript i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.