Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Co je to Skript? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Skript

Výraz skript označuje program - posloupnost příkazů uloženou v podobě textové souboru. Nejčastěji se jedná o shellový skript složený z unixových příkazů (přípona .sh) nebo o dávkový soubor složený z příkazů DOSu spustitelný z Windows (přípona .bat). Skripty se používají i při vytváření webových stránek - skripty v jazyce php, javascripty apod.


Co je to Skript? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skript. Co znamená pojem Skript z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Skript se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Skript patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, Skript, odborné názvosloví, slovník, terminus technicus, názvosloví, Počítače, význam pojmu, co je to Skript?, přesný výraz, pojem, termín, odborný výraz, co znamená, lexikon, informace, formulace


Pojem Skript je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Skript ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Skript ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Skript ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skript ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skript ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Skript na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Skript například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Skript? resp. co přesně znamená slovo Skript? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skript, odpověď na dotaz co je to Skript?. Víte např. kdo to je Bábovka? Znáte a víte kdo je Pluto? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.