Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Implementace?

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Implementace s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Implementace se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: wiki, co je to Implementace?, synonymum, heslo, slovník, definice pojmu, slovo, Počítače, přesný výraz, informace, popis, formulace, definice, termín, přesný význam, Počítače, vysvětlení, Implementace


Pojem Implementace je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Implementace

Zkusit najít heslo Implementace ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Implementace ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Implementace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Implementace ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Implementace na Google.cz

Zkusit najít termín Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Implementace? resp. co přesně označuje termín Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Implementace i v jiných kategoriích (než Počítače). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.