Co je to?
Definice výrazu Remise. Co znamená odborný pojem Remise z kategorie Nemoce?

Co to je Remise? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Remise

Remise je termín z oblasti lékařství. Znamená návrat pacienta do stavu, v jakém byl ještě před vypuknutím nemoci. Remise je období, kdy pacient již nemá žádné příznaky choroby. Neznamená to, že se nemoci zcela zbavil, tu může mít stále, ale bez zjevných projevů. K remisi může dojít i přirozeně, bez příslušné léčby a bez užívání léků.
Po remisi někdy přichází relaps, návrat příznaků i nemoci. Některé nemoci vyléčit nelze, a proto i dlouhé období remise je úspěchem.


Co je to Remise? Význam slova, termín, Definice výrazu Remise. Co znamená odborný pojem Remise z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Remise můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Remise je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: co je to Remise?, informace, význam, pojem, terminus technicus, popis, formulace, synonymum, Nemoce, přesný význam, termín, terminologie, Remise, slovo, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, přesný výraz


Pojem Remise je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Remise zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Remise ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Remise ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Remise ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Remise ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Remise ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Remise ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Remise například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Remise? resp. jaký je význam pojmu Remise? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remise, odpověď na dotaz co je to Remise?. Víte např. kdo to je Vlakvedoucí? Znáte a víte kdo je Nicky Tučková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.