Co je to?
Definice výrazu Remise. Co znamená odborný pojem Remise z kategorie Nemoce?

Co to je Remise? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Remise

Remise je termín z oblasti lékařství. Znamená návrat pacienta do stavu, v jakém byl ještě před vypuknutím nemoci. Remise je období, kdy pacient již nemá žádné příznaky choroby. Neznamená to, že se nemoci zcela zbavil, tu může mít stále, ale bez zjevných projevů. K remisi může dojít i přirozeně, bez příslušné léčby a bez užívání léků.
Po remisi někdy přichází relaps, návrat příznaků i nemoci. Některé nemoci vyléčit nelze, a proto i dlouhé období remise je úspěchem.


Co je to Remise? Význam slova, termín, Definice výrazu Remise. Co znamená odborný pojem Remise z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Remise s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Remise je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, odborné názvosloví, význam slova, Nemoce, odborný výraz, Remise, význam pojmu, popis, terminologie, wiki, vysvětlení, co je to Remise?, synonymum, přesný význam, slovo, definice pojmu, formulace


Pojem Remise je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Remise ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Remise ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Remise ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Remise ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Remise na Youtube

Vyhledat výraz Remise ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Remise například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Remise? resp. co to je Remise? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remise, odpověď na dotaz co je to Remise?. Víte např. kdo to je Androlog? Znáte a víte kdo je Nicky Tučková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.