Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Co je to Fortifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fortifikace

Fortifikace je jiný název pro opevnění. Jedná se o druh stavby, popřípadě úpravy terénu, která byla postavena nebo vybudována jako ochrana jiné stavby nebo strategické polohy. První opevnění vznikala již v dávnověku z potřeby člověka ochránit sebe a svou rodinu, popř. majetek.
K typickým fortifikacím patří městské hradby. Tyto stavby mohou být stále nebo dočasné. Dočasné fortifikace se označují jako polní.


Co je to Fortifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fortifikace s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fortifikace se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, terminologie, pojem, přesný výraz, heslo, synonymum, názvosloví, terminus technicus, odborný výraz, formulace, termín, význam, slovo, definice pojmu, co to je, význam pojmu, Nápoje


Pojem Fortifikace je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Fortifikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Fortifikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Fortifikace ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fortifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Fortifikace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Fortifikace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fortifikace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fortifikace? resp. jaký je význam pojmu Fortifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortifikace, odpověď na dotaz co je to Fortifikace?. Víte např. kdo to je Instalatér? Znáte a víte kdo je Vica Kerekés? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.