Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Co je to Fortifikace? Význam slova

Co znamená termín Fortifikace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Fortifikace je jiný název pro opevnění. Jedná se o druh stavby, popřípadě úpravy terénu, která byla postavena nebo vybudována jako ochrana jiné stavby nebo strategické polohy. První opevnění vznikala již v dávnověku z potřeby člověka ochránit sebe a svou rodinu, popř. majetek.
K typickým fortifikacím patří městské hradby. Tyto stavby mohou být stále nebo dočasné. Dočasné fortifikace se označují jako polní.


Co je to Fortifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fortifikace se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: terminologie, formulace, Fortifikace, definice pojmu, synonymum, lexikon, pojem, odborné názvosloví, definice, slovník, Nápoje, co je to Fortifikace?, odborný výraz, co to je, význam pojmu, názvosloví, slovo, Nápoje


Pojem Fortifikace je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Fortifikace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Fortifikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Fortifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fortifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Fortifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Fortifikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fortifikace například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fortifikace? resp. co znamená slovo Fortifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortifikace, odpověď na dotaz co je to Fortifikace?. Víte např. kdo to je Ochlasta? Znáte a víte kdo je Vica Kerekés? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Fortifikace hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.