Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Co je to Fortifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fortifikace

Fortifikace je jiný název pro opevnění. Jedná se o druh stavby, popřípadě úpravy terénu, která byla postavena nebo vybudována jako ochrana jiné stavby nebo strategické polohy. První opevnění vznikala již v dávnověku z potřeby člověka ochránit sebe a svou rodinu, popř. majetek.
K typickým fortifikacím patří městské hradby. Tyto stavby mohou být stále nebo dočasné. Dočasné fortifikace se označují jako polní.


Co je to Fortifikace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fortifikace? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fortifikace patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: informace, slovo, terminologie, definice pojmu, Fortifikace, názvosloví, synonymum, Nápoje, vysvětlení, přesný význam, co znamená, co to je, Nápoje, co je to Fortifikace?, termín, význam slova, odborný výraz, definice


Pojem Fortifikace je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Fortifikace ve Wikipedii

Hledat termín Fortifikace ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Fortifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Fortifikace na Google.cz

Zkusit najít heslo Fortifikace ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fortifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fortifikace například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Fortifikace? resp. co přesně znamená slovo Fortifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortifikace, odpověď na dotaz co je to Fortifikace?. Víte např. kdo to je Podlahář? Znáte a víte kdo je Vica Kerekés? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.